2023-2025 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 26-15-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Бородулиха аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 25-2-VII "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52994 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9211 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43743 мың теңге;
2) шығындар – 54677,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1683,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1683,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1683,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 08.12.2023 № 12- 8-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция көлемі 27408 мың теңге сомасында көзделсін.
3. Переменовка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 700 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 06.10.2023 № 8-7-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2023 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 15635 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2023-2025 годы
Решение маслихата Бородулихинского района области Абай от 30 декабря 2022 года № 26-15-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бородулихинского районного маслихата от 21 декабря 2022 года № 25-2-VII "О районном бюджете на 2023-2025 годы", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Переменовского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 52994 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9211 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43743 тысяч тенге;
2) затраты – 54677,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1683,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1683,2 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1683,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 08.12.2023 № 12-8-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Переменовского сельского округа на 2023 год в сумме 27408 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 700 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 06.10.2023 № 8-7-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2023 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 15635 тысяч тенге.