2023 жылға мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Абай облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 384 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, зиянды заттармен жағдайлары жұмыс істеу, қауiптi жұмыстарды есепке алмағанда, мүгедектер үшiн 2023 жылға арналған жұмыс орындарының квотасы жұмыс орындары санының екi-төрт пайызы мөлшерiнде белгiленсiн.

Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Кокпектинского района области Абай от 5 декабря 2022 года № 384
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О социальной защите лиц с инвалидностью в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для лиц с инвалидностью"акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Абай облысы Көкпекті ауданының жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Кокпектинского района области Абай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.