Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №20-9 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 35-2 шешімі
ШЕШТІ:
1. "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №20-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26040 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 22676280 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2299256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 88873 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20276167 мың теңге;
2) шығындар – 22797270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 198503 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 225130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26627 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223009 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223009 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 225130 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 26627 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 120990 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №20-9 "О районном бюджете на 2022–2024 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 5 декабря 2022 года № 35-2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года №20-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26040) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22676280 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2299256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11984 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 88873 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20276167 тысяч тенге;
2) затраты – 22797270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 198503 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 225130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26627 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223009 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –223009 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225130 тысяч тенге;
погашение займов – 26627 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 120990 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

128859
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
44755
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43144
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
135
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1476
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
57962
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30795
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
23439
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
630
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3098
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
26142
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
26142
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
189590
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
189590
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
36389
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
46653
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
53925
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
52623
12
Көлiк және коммуникация
99685
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
99685
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
43796
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
55889
13
Басқалар
340625
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
4331
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4331
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
109550
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
109550
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

128859
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
44755
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
43144
006
Капитальные расходы государственного органа
135
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1476
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
57962
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30795
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
23439
007
Капитальные расходы государственного органа
630
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3098
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
26142
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
26142
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
189590
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
189590
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
36389
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
46653
015
Капитальные расходы государственного органа
53925
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
52623
12
Транспорт и коммуникации
99685
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
99685
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
43796
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
55889
13
Прочие
340625
452
Отдел финансов района (города областного значения)
4331
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4331
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
109550
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
109550
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)