Жуалы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 желтоқсандағы № 34-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 154 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 137 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 724 мың теңге;
2) шығындар – 168 384 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары–13 523 мың теңге.
1.2. Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 86 642 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 81 161 мың теңге;
2) шығындар – 87 662 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 020 мың теңге.
1.3. Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 100 257 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 93 619 мың теңге;
2) шығындар – 101 244 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 987 мың теңге.
1.4. Боралдай ауылдық округі
1) кірістер 68 704 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 906 мың теңге;
2) шығындар – 69 590 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 886 мың теңге
1.5. Билікөл ауылдық округі
1) кірістер 69 989 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 788 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66 199 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 9 декабря 2022 года № 34-2
Жуалынский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. "Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. Аппарат акима село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 154 861 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления –47 137 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 724 тысяч теңге;
2) затраты – 168 384 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 13 523 тысяч тенге.
1.2. Актюбинский сельский округ
1) доходы – 86 642 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 5 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 161 тысяч теңге;
2) затраты – 87 662 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 020 тысяч тенге.
1.3. Аксайский сельский округ
1) доходы – 100 257 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 93 619 тысяч теңге;
2) затраты – 101 244 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 987 тысяч тенге.
1.4. Боралдайский сельский округ
1) доходы – 68 704 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 796 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 906 тысяч теңге;
2) затраты – 69 590 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 886 тысяч тенге.
1.5. Биликульский сельский округ
1) доходы – 69 989 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 788 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 199 тысяч теңге;