Қордай ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 21 ақпандағы № 83 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Қордай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Кордайскому району на 2022 год
Постановление акимата Кордайского района Жамбылской области от 21 февраля 2022 года № 83
В соответствии со статьей 37 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 1) статьи 31 Закона "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат Кордайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қордай ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота бойынша жұмыстарын ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. "Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялауын және Қордай ауданы әкімдігінің интернет ресурстарында орналастыруын қамтамасыз етсін.

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов по Кордайскому району на 2022 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата Кордайского района Жамбылской области" обеспечить организацию квотирования рабочих мест на 2022 год для инвалидов.
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Кордайского района Жамбылской области" обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных провавых актов Республики Казахстан и размещение настоящего постановления на интернет-ресурсах акимата Кордайского района.

4. Осы қаулының орындауын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.М.Сүгірбайға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi және 2022 жылдың 01 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Мусаев
Қордай ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "21" ақпандағы
№83 қаулысы қосымша
Қордай ауданы бойынша 2022 жылға арналған мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жыл басындағы қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің тізімдік санынан) %
Жұмыс орында рының саны (бірлік)
1
"Қордай аудандық мәдениет үй" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
98
2%
2
2
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жөніндегі кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
94
2%
2
3
"Жамбыл облысы Қордай ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
51
2%
1
4
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №39 Үлкен Сұлутөр орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
57
2%
1
5
"Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Қордай ауданының білім бөлімінің №12 Масанчи орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
83
2%
1
Барлығы
383
7

4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Д.М.Сугирбай.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 01 января 2022 года.
Аким района М. Мусаев
Приложение к постановлению
акимата Кордайского района
от "21" февраля 2022 года № 83
Квота рабочих мест для инвалидов по Кордайскому району на 2022 год
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры акимата Кордайского района"
98
2%
2
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Предприятие по жилищно-коммунальному хозяйству акимата Кордайского района"
94
2%
2
3
Коммунальное государственное учреждение "Центр занятости населения акимата Кордайского района Жамбылской области"
51
2%
1
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа №39 Улкен Сулутор отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
57
2%
1
5
Коммунальное государственное учреждение "Масанчинская средняя школа №12 отдела образования Кордайского района управления образования акимата Жамбылской области"
83
2%
1
Всего
383
7