Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылдың 27 желтоқсандағы №13-4 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 тамыздағы № 22-4 шешімі
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №13-4 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26150 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 15818213 мың теңге;
салықтық түсімдер -3706430 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -15104 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 9100 мың теңге;
трансферттер түсімі -12087579 мың теңге;
2) шығындар -16050161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу -85676 мың теңге;
бюджеттік кредиттер -147024 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -61348 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -317624 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитін пайдалану) -317624 мың теңге;
қарыздар түсімі - 147024 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 61348 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 231948 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 27 декабря 2021 года №13-4 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 9 августа 2022 года № 22-4
Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года №13-4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов под №26150) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15818213 тысяч тенге;
налоговые поступления - 3706430 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15104 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 9100 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 12087579 тысяч тенге;
2) затраты - 16050161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 85676 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 147024 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 61348 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -317624 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 317624 тысяч тенге;
поступление займов- 147024 тысяч тенге;
погашение займов -61348 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 231948 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1828917
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
484147
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
484147
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1150304
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
855091
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45382
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
52783
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4135
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71200
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
16360
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
101353
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
194466
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62240
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1280
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59285
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
57382
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1773
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер есебінен
8506
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1873273
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1395863
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
24000
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1371863
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
434964
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

1828917
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
484147
005
Государственная адресная социальная помощь
484147
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1150304
002
Программа занятости
855091
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45382
006
Оказание жилищной помощи
4000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52783
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4135
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71200
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16360
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
101353
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
194466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
62240
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4000
021
Капитальные расходы государственного органа
1280
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59285
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
57382
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1773
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8506
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1873273
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1395863
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
24000
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1371863
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
434964
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

30031
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8015
010
Ауылшаруашылығы объектілерінің дамыту
8015
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастары бөлімі
27434
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22934
004
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2000
006
Ауданның облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кеңттердің, ауылдардың ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезеңінде жүргізілетін жерге орналастыру
2500
453
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
22517
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
22517
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
61421
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
61421
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41421
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20000
12
Көлік және коммуникация
213906
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
213906
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22859
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
191047
13
Басқалар
1034217
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
70774
055
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
70774
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
19025
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
19025
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
272656
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
272656
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
671762
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

30031
006
Капитальные расходы государственного органа
400
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8015
010
Развитие агропромышленного комплекса
8015
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27434
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22934
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2000
006
Землеустройство при установлении границ районов, городов районного значения, городов районного значения, поселков, поселков, сельских округов
2500
453
Отдел экономики и бюджетного планирование
22517
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
22517
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
61421
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
61421
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
41421
015
Капитальные расходы государственного органа
20000
12
Транспорт и коммуникации
213906
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
213906
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
22859
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
191047
13
Прочие
1034217
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
70774
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
70774
452
Отдел финансов района (города областного значения)
19025
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
19025
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
272656
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
272656
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
671762
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"