Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 "2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 32-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–1 349 802 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –110 141 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 59 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–1 239 602 мың теңге;
2) шығындар–1 378 248 мың теңге;
3) қаржыактивтерiменоперацияларбойынша сальдо–0теңге:
қаржыактивтерiнсатыпалу–0теңге;
мемлекеттiңқаржыактивтерiнсатудантүсетiнтүсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -28 446мың теңге;

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 19–2 "О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 7 октября 2022 года № 32-2
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –1 349 802 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 110 200 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 59 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 239 602 тенге;
2) затраты– 1 378248 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 28 446 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитінпайдалану)–28 446 мыңтеңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–28 446 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2022 жылғы 07 қазандағы
№32-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№19-2 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы
1.КІРІСТЕР

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –28 446 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств–28 446 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 07 октября 2022 года №32-2
Приложение1 к решению
Таласского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №19-2
Бюджет города Каратау на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы