Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Ұлытау облысының әкімдігінің 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 38/01 қаулысы. Күші жойылды - Ұлытау облысы әкімдігінің 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 97/04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы әкімдігінің 25.12.2024 № 97/04 қаулысымен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Ветеринария туралы", заңдарына сәйкес Ұлытау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі осы қаулы қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұлытау облысының әкімі Б. Әбдіғалиұлы
Ұлытау облысы әкімдігінің
2022 жылғы "14"желтоқсандағы
№ 38/01
қаулысына қосымша
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
Жануарлар түрі
Аурулардың атауы
Ірі қара мал
тейлериоз
Жылқылар
сақау

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Постановление акимата области Ұлытау от 14 декабря 2022 года № 38/01. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 25 декабря 2024 года № 97/04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата области Ұлытау от 25.12.2024 № 97/04 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О ветеринарии" акимат области Ұлытау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Ұлытау Б. Әбдіғалиұлы
Приложение к постановлению
акимата области Ұлытау
от "14" декабря 2022 года
№38/01
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Виды животных
Название болезни
Крупный рогатый скот
тейлериоз
Лошади
мыт