Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 15/130 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 27/206 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы №15/130 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жасылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңгір ауылдық округтер бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122620 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 94454 мың теңге;
2) шығындар – 124792 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 2172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2172 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2172 мың теңге.

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 15/130 "О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 29 июля 2022 года № 27/206. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенгирского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 122620 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28166 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 94454 тысяч тенге;
2) затраты – 124792 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 2172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2172 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашения займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2172 тысяч тенге.