Жезқазған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 14/117 "2022-2024 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 28/210 шешімі
Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Жезқазған қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 22 желтоқсандағы №14/117 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №26111 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 894 465 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 601 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 649 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 693 935 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 556 086 мың теңге;
2) шығындар - 30 037 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 2 898 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 898 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 140 035 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 140 035 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 654 673 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 794 708 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Жезказганского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 14/117 "О бюджете города Жезказган на 2022-2024 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 20 сентября 2022 года № 28/210
Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жезказганского городского маслихата "О бюджете города Жезказган на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года №14/117 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26111) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 894 465 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 601 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 649 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 693 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 556 086 тысяч тенге;
2) затраты – 30 037 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 2 898 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 898 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 140 035 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 140 035 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашения займов – 654 673 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 794 708 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:

"3. 2022 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 8 809 810 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияды жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының хатшысы А. Досанов
Жезқазған қалалық
мәслихатының

"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферы и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 8 809 810 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жезказганского городского маслихата А. Досанов
Приложение 1 к решению
Жезказганского городского
маслихата

1481463
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
480759
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3982
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
221609
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1976
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
90911
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
272972
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
333043
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
74411
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
648841
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
648841
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138455
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1504
021
Мемлекттік органның күрделі шығыстары
476782
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
22100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9154750
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2260899
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
576918
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
273680
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
302309
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
929
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1651607
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1344218
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
307389
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
32374
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1481463
002
Программа занятости
480759
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3982
006
Оказание жилищной помощи
1800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
221609
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1976
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
90911
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
272972
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
333043
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
74411
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
648841
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
648841
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
138455
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1504
021
Капитальные расходы государственного органа
476782
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9154750
1
Жилищное хозяйство
2260899
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
576918
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
273680
004
Обеспечения жильем отдельных категорий граждан
302309
005
Снос аварийного и ветхого жилья
929
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1651607
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1344218
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
307389
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
32374
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда