Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2013 жылғы 1 наурыздағы № 05/58 "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеменің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 59/01 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2013 жылғы 1 наурыздағы № 05/58 "Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекеменің ережесін бекіту туралы" қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
"Сәтбаев қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесіндегі 8 тармақтағы мемлекеттік тілдегі "Қарағанды облысы" сөздері "Ұлытау облысы" сөздеріне, орыс тіліндегі "Карагандинская область" сөздері "Ұлытау облысы" сөздеріне ауыстырылсын.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Сәтбаев қаласының әкімдігінің 01.03.2013 №05/58 қаулысы түскен жоқ.
2. Сәтбаев қаласы әкімінің аппаратының басшысы (Нысанбаев А.С.) уәкілетті тіркеуші органда Ережеге өзгерту енгізуді тіркеуді қамтамасыз етіп және бекітілген заңнама тәртібінде осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің аппаратының басшысы А.С.Нысанбаевқа жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің міндетін атқарушы Ш.Әубәкір

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 1 марта 2013 года № 05/58 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 8 августа 2022 года № 59/01
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 1 марта 2013 года № 05/58 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат акима города Сатпаев" следующее изменение:
в пункте 8 Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Сатпаев" на государственном языке слова "Қарағанды облысы" заменить на слова "Ұлытау облысы", на русском языке слова "Карагандинская область" заменить на слова "Область Ұлытау".
Примечание ИЗПИ!
Постановление акимата города Сатпаев от 01.03.2013 №05/58 не поступало.
2. Руководителю аппарата акима города Сатпаев (Нысанбаев А.С.) обеспечить регистрацию изменений в Положении в уполномоченном регистрирующем органе и принять меры, вытекающие из настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Сатпаев Нысанбаева А.С.
Исполняющий обязанности акима города Сатпаев Ш. Әубәкір