Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 13/82 "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 8 тамыздағы № 59/04 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 13/82 "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ереженің 8-тармағындағы мемлекеттік тілдегі "Қарағанды облысы" деген сөздер "Ұлытау облысы" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тілінде "Карагандинская область" деген сөздер "область Ұлытау" деген сөздермен ауыстырылсын.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Сәтбаев қаласы әкімдігінің 27.04.2016 № 13/82 қаулысы түскен жоқ.
2. "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Қ.Ж. Төлеш) Ережедегі өзгерістердің уәкілетті тіркеуші органда тіркелуін қамтамасыз етсін және заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ.Ж.Төлешке жүктелсін.
Сәтбаев қаласының әкімінің міндетін атқарушы Ш. Әубәкір

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев от 27 апреля 2016 года № 13/82 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 8 августа 2022 года № 59/04
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев от 27 апреля 2016 года № 13/82 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев" следующее изменение:
в пункте 8 Положения государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Сатпаев" на государственном языке слова "Қарағанды облысы" заменить на слова "Ұлытау облысы", на русском языке слова "Карагандинская область" заменить на слова "Область Ұлытау".
Примечание ИЗПИ!
Постановление акимата города Сатпаев от 27.04.2016 №13/82 не поступало.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев" (Төлеш Қ.Ж.) обеспечить регистрацию изменений в Положении в уполномоченном регистрирующем органе и принять меры вытекающие из настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев" Төлеш Қ.Ж.
Исполняющий обязанности акима города Сатпаев Ш. Әубәкір