"Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 11 тамыздағы № 61/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Мемлекеттік органдар мен олардың құрылымдық бөлімшелерінің қызметін ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2021 жылғы 1 қыркүйектегі №590 қаулысына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің қоса беріліп отырған Ережесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда бекітілсін.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қосымша қаулыға қоса берілмеген.
2. "Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (З.Даумбаев) Ережесін әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 сәуірдегі "Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы №13/94 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сәтбаев қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы З.Даумбаевқа жүктелсін.
Сәтбаев қаласының әкімі А. Ыдырысов

Об утверждении Положения Государственного учреждения "Отдел физической культуы и спорта города Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 11 августа 2022 года № 61/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и Постановлением Правительства Республики Казахстана от 1 сентября 2021 года №590 "О некоторых вопросах организации деятельности государственных органов и их структурных подразделений", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта г.Сатпаев" в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
Примечание ИЗПИ!
Приложение к постановлению не прилагалось.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Сатпаев" (Даумбаев З.) обеспечить государственную регистрацию Положения государственного учреждения в органах юстиции.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Сатпаев от 27 апреля 2016 года №13/94 Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта города Сатпаев".
4. Контроль за исполнением настоящего Постановления возложить на руководителя отдел физической культуры и спорта города Сатпаев З. Даумбаева.
Акима города Сатпаев А. Идрисов