Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 29/01 "Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 11 тамыздағы № 61/02 қаулысы
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 29/01 "Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ереженің 7-тармағында мемлекеттік тілде "Қарағанды облысы" деген сөздер "Ұлытау облысы" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тілінде "Карагандинская область" деген сөздер "область Ұлытау" деген сөздермен ауыстырылсын.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Сәтбаев қаласының әкімдігінің 26.04.2022 № 29/01 қаулысы түскен жоқ.
2. "Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы (Сүттібаева Н.С.) Ережеде өзгерістердің уәкілетті тіркеуші органда тіркелуін қамтамасыз етсін және заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Сәтбаев қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Н.С.Сүттібаеваға жүктелсін.
Сәтбаев қаласы әкімінің міндетін атқарушы Ш.Әубәкір

О внесении изменений в постановление акимата города Сатпаев № 29/01 от 26 апреля 2022 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства города Сатпаев"
Постановление акимата города Сатпаев области Ұлытау от 11 августа 2022 года № 61/02
ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Сатпаев № 29/01 от 26 апреля 2022 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел строительства города Сатпаев" следующие изменения:
в пункте 7 Положения о государственном учреждении "Отдел строительства города Сатпаев" на государственном языке слова "Қарағанды облысы" заменить на слова "Ұлытау облысы", на русском языке слова "Карагандинская область" заменить на слова "область Ұлытау".
Примечание ИЗПИ!
Постановление акимата города Сатпаев от 26.04.2022 № 29/01 не поступало.
2. Руководителю государственного учреждения "Отдел строительства г.Сатпаев" (Суттибаева Н.С.) обеспечить регистрацию изменений в Положении в уполномоченном регистрирующем органе и принять меры вытекающие из настоящего постановления в установленном законодательством порядке.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел строительства города Сатпаев" Суттибаеву Н.С.
Исполняющий обязанности акима города Сатпаев Ш. Әубәкір