Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 193 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26351 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 569 223 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 713 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 799 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 386 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 831 632 мың теңге;
2) шығындар – 7 539 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 970 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970 327 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 970 327 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 77 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 1 декабря 2022 года № 193
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26351) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 569 223 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 713 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 799 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 386 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 831 632 тысяч тенге;
2) затраты – 7 539 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 970 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970 327 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 970 327 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

205918
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
189417
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16501
2
Қаржылық қызмет
1154
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1154
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
725
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
429
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1479740
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19047
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19047
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
552929
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50919
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
502010
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22514
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22514
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
885250
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73375
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12630
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
365047
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу
434198
02
Қорғаныс
19607
1
Әскери мұқтаждар
19357
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19357
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
19357
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
250
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
250
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

205918
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
189417
003
Капитальные расходы государственного органа
16501
2
Финансовая деятельность
1154
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1154
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
725
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
429
9
Прочие государственные услуги общего характера
1479740
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19047
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
552929
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50919
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
502010
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22514
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
22514
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
885250
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
73375
013
Капитальные расходы государственного органа
12630
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
365047
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы
434198
02
Оборона
19607
1
Военные нужды
19357
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19357
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
19357
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
250
122
Аппарат акима района (города областного значения)
250
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

632216
Нысаналы даму трансферттері
194580
Ағымдағы нысаналы трансферттер
632216
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
221902
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға
13017
оның ішінде:
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнаулы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар), техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдарды кеңейту, Брайль қарпімен ақпаратты енгізу/шығару ішіне салынған сөйлеу синтезі бар портативті тифлокомпьютер
2074
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнаулы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар)
4010
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, Spina bifida диагнозы бар мүгедек балаларды бір рет пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
2329
шипажайлық-курорттық ем
4604
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
155221
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
37773
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
113613
облыстық бюджет есебінен
3835
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялау
4900
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
4900
Жастар практикасына
19308
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
5136
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
14172
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
44754
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
18378
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
26376
оның ішінде:
халықтың әлеуметтік осал топтарына
19314
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
6126
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
13188
жастар
25440
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
12252
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
13188
Қоғамдық жұмыстар
62007
оның ішінде:
республикалық бюджет есебінен
9359
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
52648
Күміс жасы
12477
Бірінші жұмыс орны
7940
Жұмыс берушілердің өтінімдері бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
3835
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
11596
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
3046
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
39022
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
11101
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
11101
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3535
Спорт бойынша нұсқаушыларға жалақы (ставкалар) төлеуге және спорт ұйымдарын жөндеуге
3535
Облыстың қаржы басқармасы
28226
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
28226
Облыстық мәслихат
2405
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
2405
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
31044
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
31044
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
331524
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
331524
Облыс әкімінің аппараты
2479
Бейнебақылау қызметтеріне
2479
Нысаналы даму трансферттері
194580
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
194580
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
194580
Қаражал қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 12 үй мекен -жайы бойынша орналасқан тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
194580
Қаражал қалалық мәслихатының

632216
Целевые текущие трансферты на развитие
194580
Целевые текущие трансферты
632216
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
221902
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13017
в том числе:
протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
2074
протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски)
4010
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
2329
на санаторно-курортное лечение
4604
На развитие продуктивной занятости:
155221
в том числе:
за счет республиканского бюджета
37773
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
113613
за счет областного бюджета
3835
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
4900
в том числе:
за счет республиканского бюджета
4900
На молодежную практику
19308
в том числе:
за счет республиканского бюджета
5136
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
14172
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
44754
в том числе:
за счет республиканского бюджета
18378
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
26376
в том числе:
для социально уязвимых слоев населения
19314
в том числе:
за счет республиканского бюджета
6126
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13188
молодежи
25440
в том числе:
за счет республиканского бюджета
12252
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13188
На общественные работы
62007
в том числе:
за счет республиканского бюджета
9359
за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52648
Серебряный возраст
12477
Первое рабочее место
7940
На краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей
3835
На выплату государственной адресной социальной помощи
11596
На гарантированный социальный пакет детям
3046
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
39022
Управление культуры, архивов и документации области
11101
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11101
Управление физической культуры и спорта области
3535
На выплату заработной платы инструкторам по спорту (ставки) и ремонт организаций спорта
3535
Управление финансов области
28226
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28226
Областной маслихат
2405
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
2405
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
31044
на жилищно-коммунальное хозяйство
31044
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
331524
На проведение капитального, среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
331524
Аппарат акима области
2479
На услуги видеонаблюдения
2479
Целевые текущие трансферты на развитие
194580
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
194580
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
194580
Реконструкция ИКИ к дому по адресу: г.Каражал, ул.Тауелсиздик д.12
194580
Приложение 3
к решению
Каражалского городского маслихата

2022 жылғы 01 желтоқсандағы
№193 шешіміне
3 қосымша
Қаражал қалалық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№77 шешіміне
5 қосымша
2022 жылға арналған кенттер бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
сомасы (мың теңге)
Жәйрем кенті:
874131
Барлығы:
874131
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
874131
оның ішінде:
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
85000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
40221
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру

от 01 декабря 2022 года
№193
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 24 декабря 2021 года
№77
Целевые трансферты бюджетам поселков на 2022 год
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Жайрем:
874131
Всего:
874131
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
874131
в том числе:
Организация водоснабжения населенных пунктов
85000
Освещение улиц в населенных пунктах
40221
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

88000
Жәйрем кентінде 2 – ші орам және Металлургов көшесіне спорттық ойын алаңдарын орнатуға
21594
Бейнебақылау қызметтеріне
2479
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4785
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
47876
оның ішінде:
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
5744
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6794
Ойын-сауық іс-шараларын өткізуге
35338
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
7378
оның ішінде:
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
7378
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
222551
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2419
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз етуге
220132
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19723
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
331524
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3000
Атауы
сомасы (мың теңге)
Шалғы кенті:
9045
Барлығы:
9045
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9045
оның ішінде:
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
331
оның ішінде:
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
331
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
713
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
713
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу

88000
Установка спортивной площадки по улицу Металлургов и 2 квартал поселка Жайрем
21594
на услуги видеонаблюдения
2479
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4785
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
47876
в том числе:
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5744
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6794
На проведение зрелищных мероприятий
35338
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7378
в том числе:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
7378
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
222551
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2419
Содержание аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
220132
Капитальные расходы государственного органа
19723
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
331524
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
3000
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Поселок Шалгинский:
9045
Всего:
9045
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9045
в том числе:
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
331
в том числе:
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
331
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
713
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
713
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах