Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 15/91 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 тамыздағы № 30/198 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 21 желтоқсандағы №15/91 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №25927 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 501 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 357 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 107 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 88 143 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 999 893 мың теңге;
2) шығындар – 10 448 286 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 855 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 114 863 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 011 007 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 011 007 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 114 863 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 137 842 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 21 декабря 2021 года № 15/91 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 26 августа 2022 года № 30/198. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 21 декабря 2021 года под №15/91 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №25927) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 501 134 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 357 991 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 55 107 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 88 143 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 999 893 тысяч тенге;
2) затраты – 10 448 286 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 855 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 114 863 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 008 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 011 007 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 011 007 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 114 863 тысяч тенге;
погашение займов – 137 842 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 033 986 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Ө. Уалиев
2022 жылғы 26 тамыздағы №30/198
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 21 желтоқсандағы №15/91
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 1 033 986 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата О. Уалиев
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 26 августа 2022 года №30/198
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 21 декабря 2021 года №15/91
Бюджет района на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

556402
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
556402
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
288631
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22054
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4820
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56198
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1310
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
89430
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
50237
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43722
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
72519
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72519
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35801
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2476
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20642
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3100
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
10500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1809065
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1244148
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52553
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
33626
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
18927
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1175041
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
887151
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
124921
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
162969
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

556402
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
556402
002
Программа занятости
288631
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22054
006
Оказание жилищной помощи
4820
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56198
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1310
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
89430
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50237
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43722
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
72519
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72519
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35801
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2476
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20642
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3100
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
10500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1809065
1
Жилищное хозяйство
1244148
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52553
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
33626
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18927
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1175041
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
887151
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
124921
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
162969
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)