Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 16/100 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қарашадағы № 34/218 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162475 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 459 862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 121 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 395 022 мың теңге;
2) шығындар – 481 107 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 21 245 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 245 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 245 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 676 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 830 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 58 773 мың теңге;
2) шығындар – 61 410 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 734 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 734 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/100 "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 15 ноября 2022 года № 34/218. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под №16/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162475) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жанаарка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 459 862 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 719 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 395 022 тысяч тенге;
2) затраты – 481 107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -21 245 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 245 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 245 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 676 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 830 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 73 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 773 тысяч тенге;
2) затраты – 61 410 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -734 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 734 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 734 тысяч тенге.";

көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Ө. Уалиев
2022 жылғы 15 қарашадағы №34/218
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Жаңаарқа кентінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата О. Уалиев
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 15 ноября 2022 года №34/218
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года №16/100
Бюджет поселка Жаңаарқа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

5000
14
Борышқа қызмет көрсету
2440
1
Борышқа қызмет көрсету
2440
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2440
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2440
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
ІV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
қаржы активтерін сатып алу
0
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1890
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1890
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Қарыздар түсімдері
0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
1890
2022 жылғы 15 қарашадағы №34/218
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 13 қосымша
2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 40 қосымша
2022 жылға арналған Орынбай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

5000
14
Обслуживание долга
2440
1
Обслуживание долга
2440
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2440
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
2440
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІV.Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
приобретение финансовых активов
0
поступления от продажи финансовых активов государства
0
V.Дефицит (профицит) бюджета
-1890
VІ.Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1890
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступление займов
0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Используемые остатки бюджетных средств
1890
Приложение 13 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 15 ноября 2022 года №34/218
Приложение 40 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года №16/100
Бюджет сельского округа Орынбай на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы