Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы XII сессиясының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 147 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №100 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №162758 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 401 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 073 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 201 744 мың теңге;
2) шығындар – 212 113 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -712 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 712 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 712 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 521 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 186 577 мың теңге;
2) шығындар – 201 532 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение XII сессии Улытауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 100 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 20 сентября 2022 года № 147. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №162758) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 401 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 584 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 073 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 201 744 тысяч тенге;
2) затраты – 212 113 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -712 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 712 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 712 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 521 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 944 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186 577 тысяч тенге;
2) затраты – 201 532 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

87997
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
5127
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
10086
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
911
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
21685
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1393
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
31520
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
11975
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй сатып алу
5300
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
124684
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11576
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11052
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
57205
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33183
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1000
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
6668
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
55034
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1408
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2679
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3512
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
42642
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
800
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
3993
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
4500
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
800
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1500
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1200
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
10589
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1533
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3600
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
600
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына

87997
Установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5127
Освещение улиц населенных пунктов
10086
Обеспечение санитарии населенных пунктов
911
Благоустройство и озеленение населенного пункта
21685
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1393
Организация водоснабжения населенных пунктов
31520
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11975
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5300
Бюджет Улытауского сельского округа
124684
Освещение улиц населенных пунктов
11576
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11052
Благоустройство и озеленение населенного пункта
57205
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33183
Организация водоснабжения населенных пунктов
4000
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1000
На текущие затраты аппарата акима
6668
Бюджет поселка Актас
55034
Освещение улиц населенных пунктов
1408
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2679
Организация водоснабжения населенных пунктов
3512
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
42642
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
800
На текущие затраты аппарата акима
3993
Бюджет поселка Карсакпай
4500
Освещение улиц населенных пунктов
800
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
Благоустройство и озеленение населенного пункта
300
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1200
Бюджет Каракенгирского сельского округа
10589
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1533
Организация водоснабжения населенных пунктов
3600
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
600
На текущие затраты аппарата акима