Талдықорған қаласының ауылдық округтерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 205 шешімі.
Ескерту. 01.01.2023 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Еркін ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 575 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 56 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 519 452 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 577 438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 986 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 986 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 24.11.2023 № 12-76 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023-2025 жылдарға арналған Өтенай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 010 503 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 72 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 938 503 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 1 013 763 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 260 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 260 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджетах сельских округов города Талдыкорган на 2023-2025 годы
Решение маслихата города Талдыкорган области Жетісу от 28 декабря 2022 года № 205.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2023 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Еркинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 575 452 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 56 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 519 452 тысячи тенге;
2) затраты 577 438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 986 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 986 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 986 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата области Жетісу от 24.11.2023 № 12-76 (Вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет Отенайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы 1 010 503 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 72 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 938 503 тысячи тенге;
2) затраты 1 013 763 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 260 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 260 тысяч тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 260мыңтеңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 24.11.2023 № 12-76 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қалалық мәслихатының "Экономика, қаржы мәселелері және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының хатшысы Т.Ахажан

используемые остатки бюджетных средств 3 260 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Талдыкорганского городского маслихата области Жетісу от 24.11.2023 № 12-76 (Вводится в действие с 01.01.2023).
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Талдыкорганского городского маслихата "По экономическим, финансовым вопросам и бюджету".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан