Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 12-61 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Текелі қалалық мәслихатының 2022 жылғы 14 қыркүйектегі № 20-95 шешімі
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 12-61 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26468 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 5 381 855 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 228 761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29 282 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 22 800 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 101 012 мың теңге;
2)шығындар 5 984 285 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 6 512 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 7 767 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 1 255 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 29 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 29 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 637 942 мың теңге;

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2021 года № 12-61 "О бюджете города Текели на 2022-2024 годы"
Решение Текелийского городского маслихата области Жетісу от 14 сентября 2022 года № 20-95
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 12-61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26468) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 5 381 855 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 228 761 тысяча тенге;
неналоговые поступления 29 282 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 22 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 101 012 тысячи тенге;
2)затраты 5 984 285 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 6 512 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 7 767 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 1 255 тысяч тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 29 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 29 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 637 942 тысячи тенге;

6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 637 942 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 423 447 мың теңге;
қарыздарды өтеу 31 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 246 348 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский

6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 637 942 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 423 447 тысяч тенге;
погашение займов 31 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 246 348 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский

605
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 416
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34 126
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 035
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
80 062
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
87 115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
37 958
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9 972
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
9 972
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54 997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 997
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 568
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 641
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
367
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
6 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 717 103
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 206 252
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
712 252
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
632 672
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
79 580
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
494 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

605
006
Оказание жилищной помощи
2 416
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34 126
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 035
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
80 062
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
87 115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
37 958
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9 972
007
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
9 972
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54 997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 997
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 568
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 641
021
Капитальные расходы государственного органа
367
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 717 103
1
Жилищное хозяйство
1 206 252
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
712 252
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
632 672
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
79 580
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
494 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан