Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-58 "Қаратал ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 38-99 шешімі
Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-58 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26222 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 595 085 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 187 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 24 431 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 86 948 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 295 789 мың теңге;
2) шығындар 6 683 228 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 10 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41 002 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30 479 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 21-58 "О бюджете Каратальского района на 2022-2024 годы"
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2022 года № 38-99
Маслихат Каратальского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 21-58 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26222) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 6 595 085 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 187 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления 24 431 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 86 948 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 295 806 тысяч тенге;
2) затраты 6 683 228 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 523 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 41 002 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 479 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 98 666 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 98 666 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 41 002 мың теңге;
қарыздарды өтеу 30 480 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 88 144 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Теңелбаев

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 98 666 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 98 666 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 41 002 тысячи тенге;
погашение займов 30 480 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 88 144 тысячи тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев

003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1587
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2423
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
544985
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
271075
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50960
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
209405
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10710
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
218026
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40446
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3837
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
173743
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
55884
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55884
2
Қорғаныс
20607
1
Әскери мұқтаждар
13787
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13787
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
13787
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6820
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6820
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2098
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4722
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9947
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
9947
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9947
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9947
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1630710
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
641066
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1587
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2423
9
Прочие государственные услуги общего характера
544985
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
271075
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50960
015
Капитальные расходы государственного органа
209405
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
10710
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
218026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
40446
013
Капитальные расходы государственного органа
3837
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
173743
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
55884
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
55884
2
Оборона
20607
1
Военные нужды
13787
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13787
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
13787
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6820
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6820
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2098
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4722
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9947
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9947
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
9947
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9947
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1630710
1
Социальное обеспечение
641066
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)