Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы 15 сессиясының №15/4 "Теміртау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 ақпандағы № 18/4 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы 15 сессиясының №15/4 "Теміртау қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 26142 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 28 570 906 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 22 030 424 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 379 211 мың тенге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 129 471 мың теңге;
2) шығындар – 35 505 690 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 21 868 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – - 21 868 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге; мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 912 916 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – - 6 912 916 мың теңге.
қарыз түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 220 222 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 133 138 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение 15 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 15/4 "О бюджете города Темиртау на 2022-2024 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 25 февраля 2022 года № 18/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темиртауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 15 сессии Темиртауского городского маслихата "О бюджете города Темиртау на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 15/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26142) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 570 906 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 030 424 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31 800 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 379 211 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 129 471 тысяч тенге;
2) затраты – 35 505 690 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 21 868 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21 868 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге; поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 912 916 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 912 916 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 220 222 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 133 138 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:

"1-1. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте 1 407 960 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 445 100 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімге 1, 5-қосымшалар осы шешімге 1, 2- қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2022 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 1 407 960 тысяч тенге.";
3) пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2022 год в сумме 445 100 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.

300435
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11290
2
Қаржылық қызмет
63984
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
63984
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37307
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13909
004
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
8912
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3856
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1149880
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
51537
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51537
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
77374
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
74171
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
3203
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1020969
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144659
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
876310
02
Қорғаныс
135318
1
Әскери мұқтаждар
94163
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
94163
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
94163
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
41155
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
41155
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
40716
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
439
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
256607
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
256607
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
256607
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

300435
003
Капитальные расходы государственного органа
11290
2
Финансовая деятельность
63984
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
63984
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
37307
003
Капитальные расходы государственного органа
13909
004
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
8912
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3856
9
Прочие государственные услуги общего характера
1149880
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
51537
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
51537
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
77374
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
74171
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
3203
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1020969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
144659
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
876310
02
Оборона
135318
1
Военные нужды
94163
122
Аппарат акима района (города областного значения)
94163
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
94163
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
41155
122
Аппарат акима района (города областного значения)
41155
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
40716
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
439
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
256607
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
256607
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
256607
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

5317
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2908
мерекелік іс-шараларды өткізуге
4575

5317
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2908
на проведение праздничных мероприятий
4575