Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/66 "2022-2024 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 10/83 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 9/66 "2022-2024 жылдарға арналған Гүлшат және Саяқ кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2022-2024 жылдарға арналған Гүлшат кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 114 670 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 396 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 114 274 мың теңге;
2) шығындар – 114 791 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 121 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 121 мың теңге.";
3 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Осы шешімге қоса тіркелген 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2022-2024 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 103 087 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 61 938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2195 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 954 мың теңге;
2) шығындар – 122 872 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19785 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19785 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19785 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 9/66 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 февраля 2022 года № 10/83
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 9/66 "О бюджете поселков Гулшат и Саяк на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Гулшат на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 670 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 396 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 114 274 тысяч тенге;
2) затраты – 114 791 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 121 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 121 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 087 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 61 938 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 195 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 38 954 тысяч тенге;
2) затраты – 122 872 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19785 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19785 тысяч тенге.";