"Қазтелерадио" акционерлік қоғамына кабельді желісін пайдалану және қызмет көрсету үшін жер учаскеге жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласының әкімдігінің 2022 жылғы 10 қарашадағы № 53/04 қаулысы
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер Кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, "Қазтелерадио" акционерлік қоғамының өтінішін қарастырып, Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазтелерадио" акционерлік қоғамына кабельді желісін пайдалану және қызмет көрсету үшін, Балқаш қаласы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 20А орналасқан, ауданы 0,0100 га жер учаскесіне жер пайдаланушылардан жер учаскелерді алып қоймай 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Қазтелерадио" акционерлік қоғамы жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтау (келісім бойынша).
3. "Балқаш қаласының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Балқаш қаласы әкімінің орынбасары Айдын Боранбаевич Капашевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі Қ. Камзин

Об установлении публичного сервитута на земельный участок для эксплуатации кабельной линии акционерному обществу "Казтелерадио"
Постановление акимата города Балхаш Карагандинской области от 10 ноября 2022 года № 53/04
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев заявление акционерного общества "Казтелерадио", акимат города Балхаш ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акционерному обществу "Казтелерадио" публичный сервитут сроком на 49 (сорок девять) лет без изъятия земельных участков у землепользователей на земельном участке площадью 0,0100 га, расположенного по адресу: город Балхаш, улица Алихана Бокейханова, 20А для эксплуатации и обслуживания кабельной линии.
2. Акционерному обществу "Казтелерадио" возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан (по согласованию);
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства города Балхаш" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаш Капашева Айдына Боранбаевича.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Балхаш К. Камзин