Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 175/17 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26173 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 986 722 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 172 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 548 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 76 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 9 712 049 мың теңге;
2) шығындар – 13 238 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – - 1 251 570 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 251 570 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 104/11 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 23 сентября 2022 года № 175/17. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года под № 104/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26173) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 986 722 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 172 434 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 25 548 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 76 691 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 9 712 049 тысяч тенге;
2) затраты – 13 238 292 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 251 570 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 251 570 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;