Абай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/152 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 22/214 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай аудандық мәслихаттың "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16/152 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25987 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 396 259 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 639 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 770 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 206 775 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 476 800 мың теңге;
2) шығындар – 13 368 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 116 340 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 156 213 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 873 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 088 785 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 088 785 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 156 213 мың теңге;

О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 16/152 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 апреля 2022 года № 22/214. Прекращено действие в связи с истечением срока
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 16/152 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25987) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 396 259 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 639 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 770 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 206 775 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 476 800 тысяч тенге;
2) затраты – 13 368 704 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 116 340 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 156 213 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 873 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 088 785 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 088 785 тысяч тенге:
поступление займов – 156 213 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 526 931 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 459 503 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Абай ауданы әкімдігінің 2022 жылға арналған резерві 76 961 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай аудандық мәслихатының хатшысы Д. Сакенов
Абай аудандық мәслихатының

погашение займов – 526 931 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 459 503 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2022 год в сумме 76 961 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Абайского районного маслихата Д. Сакенов
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата

8 541
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
996 817
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
246 503
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 177
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
823
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
170 503
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
9 544
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
9 544
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
32 401
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 401
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
681 700
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49 691
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
151 909
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
480 100
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
26 669
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 669
02
Қорғаныс
30 880
1
Әскери мұқтаждар
17 946
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 946
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
17 946
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
12 934
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 934
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
638
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
12 296
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
23 071
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
23 071

8 541
9
Прочие государственные услуги общего характера
996 817
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
246 503
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
75 177
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
823
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
170 503
467
Отдел строительства района (города областного значения)
9 544
040
Развитие объектов государственных органов
9 544
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
32 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
32 401
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
681 700
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
49 691
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
151 909
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
480 100
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
26 669
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
26 669
02
Оборона
30 880
1
Военные нужды
17 946
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 946
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
17 946
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
12 934
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 934
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
638
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
12 296
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
23 071
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
23 071

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
23 071
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
23 071
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 036 067
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
77 220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
77 220
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
77 220
2
Әлеуметтік көмек
795 918
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
795 918
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
181 765
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 680
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 337
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 386
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
625
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
190 291
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
311 743
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46 091
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
162 929
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
162 929
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70 185
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 509
050
ҚазақстанРеспубликасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
71 735
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14 500
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 479 976
1
Тұрғын үй шаруашылығы
362 820
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
340 962
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
23 071
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
23 071
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 036 067
1
Социальное обеспечение
77 220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
77 220
005
Государственная адресная социальная помощь
77 220
2
Социальная помощь
795 918
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
795 918
002
Программа занятости
181 765
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 680
006
Оказание жилищной помощи
3 337
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 386
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
625
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
190 291
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
311 743
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46 091
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
162 929
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
162 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
70 185
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 509
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
71 735
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14 500
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 479 976
1
Жилищное хозяйство
362 820
467
Отдел строительства района (города областного значения)
340 962
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

526 931
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
1 459 503
16
Қарыздарды өтеу
526 931
1
Қарыздарды өтеу
526 931
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
526 931
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
526 930
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
1
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 сәуірдегі № 22/214
шешіміне 2 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандығы № 16/152
шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
1 720 960
Ағымдағы нысаналы трансферттер
762 990
Республикалық бюджеттен
593 821
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
86 023
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
67 747
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
54 932
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
45 959
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
105 669
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
104 477
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
129 014
Облыстық бюджеттен
169 169
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсынуға
56 510
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
11 504
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
1 155
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
100 000
Берілетін нысаналы даму трансферттері
801 757
Ұлттық қордан берілетін нысаналы даму трансферттері
547 729
Абай ауданының Құрма ауылындағы ауылдық клубты қайта құруға (ауыл ел бесігі жобасы шеңберінде)
241 951
Қарағанды облысы Абай ауданы Тасзаимка ауылына кіреберіс жолын қайта жаңартуға (ауыл Ел бесігі жобасы шеңберінде)

526 931
Используемые остатки бюджетных средств
1 459 503
16
Погашение займов
526 931
1
Погашение займов
526 931
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
526 931
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
526 930
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
1
Приложение 2 к решению
Абайского районного маслихата
от 28 апреля 2022 года
№ 22/214
Приложение 4 к решению
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 16/152
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Итого
1 720 960
Текущие целевые трансферты
762 990
Из республиканского бюджета
593 821
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
86 023
На развитие продуктивной занятости
67 747
На выплату государственной адресной социальной помощи
54 932
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
45 959
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
105 669
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104 477
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
129 014
Из областного бюджета
169 169
На обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
56 510
На развитие продуктивной занятости
11 504
На содержание и ремонт организаций спорта
1 155
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
100 000
Целевые трансферты на развитие
801 757
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда
547 729
На реконструкцию сельского клуба в селе Курма Абайского района (в рамках проекта Ауыл Ел бесігі)
241 951
На реконструкцию подъездного пути к с.Тасзаимка Абайского района Карагандинской области (в рамках проекта Ауыл Ел бесігі)

305 778
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
204 028
Қарағанды облысы Абай ауданы Тасзаимка ауылына кіреберіс жолын қайта жаңартуға (ауыл Ел бесігі жобасы шеңберінде)
204 028
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
50 000
Абай ауданы Дубовка ауылының су бұру желілерін, кысымдық канализациялық коллекторын және №1 КСС және №2 КСС канализациялық сорғы станцияларын реконструкциялау
50 000
Бюджеттік кредиттер
156 213
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
156 213
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
156 213
Абай аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 сәуірдегі
№ 22/214
шешіміне 3 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 23 желтоқсандығы
№ 16/152
шешіміне 5 қосымша
2022 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
650 603
оның ішінде:
Трансферттер
650 603
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
93 921
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару
76 582
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
61 816
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру елді мекендердің
121 277
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
41 000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
151 530
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
104 477

305 778
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
204 028
На реконструкцию подъездного пути к с.Тасзаимка Абайского района Карагандинской области (в рамках проекта Ауыл Ел бесігі)
204 028
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
50 000
На реконструкцию сетей водоотведения, напорного канализационного коллектора и канализационных насосных станций КНС№1 и КНС№2 с.Дубовка Абайского района
50 000
Бюджетные кредиты
156 213
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
156 213
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
156 213
Приложение 3 к решению
Абайского районного маслихата
от 28 апреля 2022 года
№ 22/214
Приложение 5 к решению
Абайского районного маслихата
от 23 декабря 2021 года
№ 16/152
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2022 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
650 603
в том числе:
Трансферты
650 603
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
93 921
Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа
76 582
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
61 816
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
121 277
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
41 000
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
151 530
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
104 477