Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 17 қаңтардағы № 03/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Транстелеком" акционерлік қоғамына "Алматы-Астана" талшықты оптикалық байланыс желісін пайдалану үшін, жалпы көлемі 43,0063 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 49 жылға жария сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 17 января 2022 года № 03/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 49 лет, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей акционерному обществу "Транстелеком", на земельный участок общей площадью 43,0063 гектара для эксплуатации волоконно-оптической линии связи "Алматы –Астана", согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 17 қаңтардағы
№ 03/01 қаулысына
қосымша
Атауы
Жария сервитут белгілеудің жалпы алаңы, га
Оның ішінде
ауыл шаруашылығы алқаптары, жайылым га
Өнеркәсіп, көлік, байланыс жерлері га
1

2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района по курируемым вопросам.
4. Настоящие постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
№ 03/01 от "17" января 2022 года
Наименование
Общая площадь установления публичного сервитута, га
В том числе
сельхоз угодий, пастбища га
Земли промышленности, транспорта, связи га
1