Жария сервитутты белгілеу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 4 наурыздағы № 15/01 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "Сатурн-2020" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қазбаларды барлау үшін, жалпы көлемі 32,00 гектар жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймай 2026 жылдың 14 шілдесіне дейін жария сервитут белгіленсін.

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Актогайского района Карагандинской области от 4 марта 2022 года № 15/01
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком до 14 июля 2026 года, без изъятия земельного участка у собственников и землепользователей товариществу с ограниченной ответственностью "Сатурн-2020", на земельный участок общей площадью 32,00 гектара для разведки полезных ископаемых, согласно приложения к настоящему постановлению.

2. "Ақтоғай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтоғай ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай ауданының әкімі С. Әбеуова
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2022 жылғы 04 наурыздағы

2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Актогайского района" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актогайского района по курируемым вопросам.
4. Настоящие постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Актогайского района С. Әбеуова
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района