Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 16/100 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 17 мамырдағы № 24/168 шешімі
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162475 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48 120 мың теңге;
2) шығындар – 50 757 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 734 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 734 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 734 мың теңге.";
2) 3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 568 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41 807 мың теңге;
2) шығындар – 48 868 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 300 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 300 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/100 "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 17 мая 2022 года № 24/168
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под №16/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162475) следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 023 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 695 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 120 тысяч тенге;
2) затраты – 50 757 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -734 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 734 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 734 тысяч тенге.";
2) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Актубекского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 568 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 361 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 807 тысяч тенге;
2) затраты – 48 868 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 300 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 300 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімге 4, 7, 13, 16, 19, 22, 37, 40, 43 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Қ. Имантүсіпов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2022 жылғы 17 мамырдағы
№24/168
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

приложения 4, 7, 13, 16, 19, 22, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 17 мая 2022 года №24/168
Приложение 4 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года №16/100
Бюджет Актауского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы