Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № VII-13/98 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 маусымдағы № VII-21/165 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № VII-13/98 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26168 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13535610 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1609637 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 38966 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11846007 мың теңге;
2) шығындар – 14423498 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71526 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20364 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -959414 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 959414 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 91890 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24053 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 891577 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № VII-13/98 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 28 июня 2022 года № VII-21/165
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № VII-13/98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26168) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 13535610 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1609637 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 38966 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11846007 тысяч тенге;
2) затраты – 14423498 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71526 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20364 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -959414 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 959414 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 91890 тысяч тенге;
погашение займов – 24053 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 891577 тысяч тенге.";

12235
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
11500
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
11500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11500
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
11500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
739476
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
70737
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70737
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
70346
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
391
2
Әлеуметтiк көмек
543808
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
543808
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
156202
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34015
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1115
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
46744
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
541
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
164708
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
94138
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46345
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
124931
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
124931
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76655
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2034
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
884
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

12235
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11500
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
11500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11500
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
739476
1
Социальное обеспечение
70737
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70737
005
Государственная адресная социальная помощь
70346
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
391
2
Социальная помощь
543808
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
543808
002
Программа занятости
156202
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34015
006
Оказание жилищной помощи
1115
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
46744
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
541
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
164708
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
94138
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46345
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
124931
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
124931
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76655
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2034
021
Капитальные расходы государственного органа
884
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан