Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 159 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162747 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 739 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 935 мың теңге;
трансферттер түсімі – 214 635 мың теңге;
2) шығындар – 241 484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 745 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 745 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 745 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шұбаркөл ауылы бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 856 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 572 мың теңге;
2) шығындар – 30 556 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 700 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 100 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 7 октября 2022 года № 159
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162747) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 739 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 214 635 тысяч тенге;
2) затраты – 241 484 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 745 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 745 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 745 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 856 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 572 тысяч тенге;
2) затраты – 30 556 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 700 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;