Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 сәуірдегі № 212 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162371 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 110 608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 194 мың теңге;
2) шығындар – 121 993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 11 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 11 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 385 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 010 мың теңге;
2) шығындар - 82 261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 671 мың теңге;

О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2022 года № 212
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162371), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 608 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 51 414 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 59 194 тысяч тенге;
2) затраты – 121 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11385 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 385 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 590 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 52 010 тысяч тенге;
2) затраты – 82 261 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 671 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 41, 42, 43, 44, 45, 46 к настоящему решению.".

1 050
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
830
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
220
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен:
830
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
830
аудандық бюджеттен:
220
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
220

1 050
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
830
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
220
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета:
830
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
830
из районного бюджета:
220
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
220