Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 шілдедегі № 260 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162371 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 570 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 990 мың теңге;
2) шығындар - 79 241 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 2 671 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 671 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Пионер ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 9, 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 391 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 257 мың теңге;
2) шығындар - 49 631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 240 мың теңге;

О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 27 июля 2022 года № 260
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162371), следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 570 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 990 тысяч тенге;
2) затраты – 79 241 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 671 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 671 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 671 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Пионерского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 9, 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 391 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 134 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 40 257 тысяч тенге;
2) затраты – 49 631 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 240 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 57, 60, 61, 64, 69, 72, 85, 88, қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложения 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 57, 60, 61, 64, 69, 72, 85, 88, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 к настоящему решению.".