Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 289 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 16 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162371 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 608 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 532 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 194 мың теңге;
2) шығындар – 125 993 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 11 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 11 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 385 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 307 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53 727 мың теңге;
2) шығындар - 83 978 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 671 мың теңге;

О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 21 сентября 2022 года № 289
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162371), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 608 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 51 882 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 532 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 60 194 тысяч тенге;
2) затраты – 125 993 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 385 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 385 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 307 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53 727 тысяч тенге;
2) затраты – 83 978 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 671 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".

приложения 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 41, 44, 45, 48, 49, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 64, 65, 68, 69, 72, 73, 76, 77, 80, 81, 84, 85, 88, 89, 92 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 к настоящему решению.".