Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы XI сессиясының "Ұлытау ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 ақпандағы № 105 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы XI сессиясының "Ұлытау ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 90 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26225 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 149 458 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 266 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 825 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 855 152 мың теңге;
2) шығындар – 7 149 458 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 105 137 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 147 024 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 887 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 105 137 мың теңге;

О внесении изменений в решение XI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 90 "О бюджете Улытауского района на 2022-2024 годы"
Решение Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 18 февраля 2022 года № 105. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 90 "О бюджете Улытауского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26225), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 149 458 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 266 193 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 855 152 тысяч тенге;
2) затраты – 7 149 458 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 105 137 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 147 024 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 105 137 тысяч тенге;