Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/81 "2022 – 2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 қарашадағы № 22/170 шешімі
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/81 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 889 412 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 469 937 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 418 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 69 650 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 321 407 мың теңге;
2) шығындар – 4 010 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 121 319 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 121 319 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 10/81 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 21 ноября 2022 года № 22/170
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 23 декабря 2021 года № 10/81 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 - 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 889 412 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 469 937 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 418 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 69 650 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 321 407 тысяч тенге;
2) затраты – 4 010 731 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 121 319 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 121 319 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;