2023 - 2025 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/173 шешімі.
Приозерск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 805 239 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 609 722 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 62 938 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 086 891 мың теңге;
2) шығындар – 4 899 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 93 861 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 861 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О городском бюджете на 2023 - 2025 годы
Решение Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2022 года № 23/173.
Приозерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 805 239 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 609 722 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 688 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 62 938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 086 891 тысяч тенге;
2) затраты – 4 899 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 93 861 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 93 861 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 861 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 30.11.2023 № 11/64 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енеді).
2. 2023 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 1 810 299 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2023 жылға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві 13 367 мың теңге сомасында бекітілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 93 861 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2023 № 11/64 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2023 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 1 810 299 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на 2023 год в сумме 13 367 тысяч тенге.