"2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 94-15/1 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 18 мамырдағы № 121-19/1 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы"Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 94-15/1 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 725 273,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 283 066,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 928 405,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 059 660,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 454 142,3 мың теңге;
2) шығындар – 44 969 552,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 238 310,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 725 933,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 487 623,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 003 600,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 003 600,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 513 810,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – -4 513 810,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 725 933,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнение в решение Кызылординского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 94-15/1 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 18 мая 2022 года № 121-19/1. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кызылорда "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 22 декабря 2021 года № 94-15/1 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 725 273,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 283 066,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 928 405,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 059 660,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 454 142,3 тысяч тенге;
2) затраты – 44 969 552,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 238 310,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 725 933,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 487 623,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 003 600,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 003 600,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 513 810,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -4 513 810,9 тысяч тенге;
поступление займов – 3 725 933,0 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 9 056 639,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 816 895,1 мың теңге.".
Аталған шешім мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Жергілікті атқарушы органының резерві 6 682,4 мың теңге сомасында бекітілсін.".
2. Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының хатшысы И. Құттықожаев
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 18 мамырдағы
№ 121-19/1 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 94-15/1 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

погашение займов – 9 056 639,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 816 895,1 тысяч тенге.".
Дополнить указанное решение пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 6 682,4 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кызылординского городского маслихата И. Куттыкожаев
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 18 мая 2022 года № 121-19/1
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 22 декабря 2021 года № 94-15/1
Городской бюджет на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

106 681,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
998 435,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
213 437,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12 978,0
.068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
12 978,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
455 389,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
335,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
335,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
455 054,6
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
13 260,6
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
115 905,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
325 889,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 899 876,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 462 491,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 413 386,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
212 110,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 201 276,8
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
45 410,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 410,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 694,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3 694,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2 398 259,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 191 430,3
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
2 190 430,3
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
1 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

106 681,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
998 435,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
213 437,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12 978,0
.068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 978,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
455 389,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
335,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
335,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
455 054,6
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
13 260,6
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
115 905,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
325 889,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 899 876,8
1
Жилищное хозяйство
1 462 491,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 413 386,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
212 110,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 201 276,8
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
45 410,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
45 410,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 694,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
3 694,0
2
Коммунальное хозяйство
2 398 259,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 191 430,3
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
2 190 430,3
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
1 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)