"2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық маслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 98-16/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 140-20/13 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджет туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 98-16/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Тасбөгет кентінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) Кірістер – 225 386,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 87 863,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 401,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137 122,0 мың теңге;
2) Шығындар – 235 983,8 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -10 597,8 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 10 597,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 98-16/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 мая 2022 года № 140-20/13. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 98-16/1 "О бюджете поселка Тасбугет на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет поселка Тасбугет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 225 386,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 87 863,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 401,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 122,0 тысяч тенге;
2) расходы – 235 983,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 597,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 597,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;