Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 309 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 161 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26183 нөмірімен тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 647 190,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 513 999,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123 085 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 328 015 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 18 682 091,1 мың теңге;
2) шығындар – 21 572 238,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – -321 150 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 55 134 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90 262 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4 200 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4 200 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 106 778,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -106 778,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 24 декабря 2021 года № 161 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23 ноября 2022 года № 309. Прекращено действие в связи с истечением срока
Аральский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 161 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26183) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 647 190,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 513 999,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123 085 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 328 015 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 682 091,1 тысяч тенге;
2) расходы – 21 572 238,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 321 150 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 55 134 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90 262 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 200 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4 200 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 106 778,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – -106 778,6 тысяч тенге;

50 651
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 682
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
348673
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
42 429,2
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42429,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
63 129
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 129
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
71 737
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 316
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
8421
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4000
040
Мемлекеттік органның объектілерін дамыту
4000
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
37 331,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 331,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту,әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
101 101
001
Жергілікті деңгейдежұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 101
02
Қорғаныс
12 906
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12 906
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 188
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7 718
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
15 554
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 554
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
15 554
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 074 904
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

50 651
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 682
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
348 673
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
42 429,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области закупок на местном уровне
43 429,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
63 129
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
63 129
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
71 737
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
63 316
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
8 421
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 000
040
Развитие объектов государственных органов
4 000
493
Отдел предпринимательства,промышленности и туризма района (города областного значения)
37 331,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
37 331,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
101 101
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
101 101
02
Оборона
12 906
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12 906
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 188
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7 718
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
15 554
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 554
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
15 554
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 074 904
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

282 826
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
282 826
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 710 286
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1057075
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32360
007
Тұрғынүйгекөмек көрсету
4 300
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
287
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 750
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
117 698
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
160 524
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
242 349
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
89 943
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
81 792
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
55
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23 050
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
58 687
07
Тұрғынүй-коммуналдықшаруашылық
1636 116,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 500
033
Инженерлік-коммуникациялық инфроқұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
14500
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
912988
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 900
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
911088
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
268201
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10 201
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
258 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

282 826
010
Государственная адресная социальная помощь
282 826
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 710 286
004
Программа занятости
1 057 075
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32 360
007
Жилищная помощь
4 300
008
Социальная поддержка граждан, награжденных орденами "Отан", "Данк"от 26 июля 1999 года удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
287
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 750
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
117 698
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
160 524
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
242 349
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
89 943
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
81 792
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
55
020
Размещение государственного социального заказа в непровительсвенных организациях
23 050
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
58 687
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 636 116,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 500
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры
14 500
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
912 988
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 900
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
911 088
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
268 201
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
10 201
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
258 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)