"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 51 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 05 сәуірдегі № 46 қаулысын жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудан әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 68 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 наурыздағы № 51 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазалы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 05 сәуірдегі № 46 қаулысы жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы К. Назымбеков

О признании утратившим силу постановление акимата Казалинского района от 05 апреля 2022 года № 46 "О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 04 марта 2015 года № 51 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 4 мая 2022 года № 68
В соответствии со статъей 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района от 05 апреля 2022 года № 46 "О внесении изменения в постановление акимата Казалинского района от 04 марта 2015 года № 51 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Исполняющий обязанности акима района К. Назымбеков