Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 185 "2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 229 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 185 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2416 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 212 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63239 мың теңге;
2) шығындар – 66942,4 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1075,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1075,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 202-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 185
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 мая 2022 года № 229
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Алга на 202-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 185 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Алга на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 65867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2416 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 212 тенге;
поступления трансфертов – 63239 тысяч тенге;
2) затраты – 66942,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1075,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1075,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1075,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 229 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Алга ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1075,4 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 229
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 185
Бюджет на 2022 год сельского округа Алга
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

4 805
23
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 558
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 229 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 185 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Алға ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер

4 805
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 558
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" мая 2022 года № 229
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 185
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Алга за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты

8 020
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 648
22
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Ауылдық округ әкімдігі ғимаратына "Мүмкіндігі шектеулі әлеуметтік қорғалуы тиіс азаматтардың кіріп шығуын қамтамасыз ету үшін пандустар орнатуға"
272
4
"Ү.Түктібаев ауылдық клубы" МКҚК-на жиналыс және концерттік бағдарламалар өткізуге қажетті видеопроектор сатып алуға
900

8 020
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 648
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На "установку пандусов для обеспечения доступа социально защищаемых граждан с ограниченными возможностями"в здание акимата сельского округа
272
4
На приобретение видеопроектора для проведения собраний и концертных программ в ГККП "сельский клуб У. Туктибаева"
900