Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 "2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 273 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 183 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163383 болып тіркелген)мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 219117 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10463 мың теңге;
трансферттер түсімі – 193773мың теңге;
2) шығындар – 223407,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4290,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 4290,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинскна 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 183
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 273. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете города Казалинск на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 183 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163383) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 219117 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 338 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 10463 тенге;
поступления трансфертов – 193773 тысяч тенге;
2) затраты – 223407,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -4290,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4290,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4290,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 273 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 4290,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 273
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Бюджет на 2022 год города Казалинск
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3 949
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 273 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 183 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
25 239
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға

3 949
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 273
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 183
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету города Казалинск за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
25 239
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

6 420
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
400
3
Қазалы қаласына аяқ су айдауға дизельді жылжымалы насос сатып алуға
3 393
4
Қазалы қалалық "Жастар ресурстық орталығы" КММ-гі 1-бірлік инспектор лауазымын Қазалы қаласы әкімінің аппаратына әдіскер лауазымына ауыстыру үшін ұстау шығындарына
1 958
5
Әкім аппараты теңгеріміндегі Г.Шляпин көшесі №17 үйде орналасқан "Кітапхана" ғимаратын жөндеу жұмыстарын жүргізуге
5 652
6
Қазалы қалалық мәдениет Үйіне 1 бірлік мәдени ұйымдастырушы штатын бөлуге
1 312
7
Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Қазалы қаласындағы тұрмыстық қатты қалдықтарға арналған жер учаскесін қоршау жұмыстарына
6 104

6 420
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
400
3
На приобретение дизельного передвижного насоса для перекачки воды в г. Казалинск
3 393
4
На затраты на содержание КГУ "Молодежный ресурсный центр" города Казалинска 1 единицы для перевода должности инспектора в Аппарат акима города Казалинска на должность методиста
1 958
5
На проведение работ по ремонту здания "библиотека", расположенного на балансе аппарата акима по улице Г. Шляпина, дом №17
5 652
6
На распределение 1 единицы штата культорганизатора Казалинского городского Дома культуры
1 312
7
Работы по ограждению земельного участка для твердых бытовых отходов в г. Казалы Казалинского района Кызылординской области
6 104