Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 "2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 277 шешімі
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 187 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 77964 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1583 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 312 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76069 мың теңге;
2) шығындар – 78265,1 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -301,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 301,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 187
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 277
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Арыкбалык на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 187 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Арыкбалык на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77964 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1583тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 312 тенге;
поступления трансфертов – 76069тысяч тенге;
2) затраты – 78265,1тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-301,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 301,1тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 301,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 277 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Арықбалық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 301,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 277
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 187
Бюджет на 2022 год сельского округа Арыкбалык
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

5 310
3 482
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 064
3 482
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
2 246
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "27" мамырдағы
№ 277 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 187 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Арықбалық ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
8 779
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 820
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Жанқожа батыр ауылындағы тұрмыстық қатты заттарды шығаратын полигонды қоршау жұмыстарына
1 214
4
Жанқожа батыр ауылы тұрғындарының ұсыныстарына сәйкес ауылдың экологиялық жағдайын жақсарту мақсатында жасал желекті қоршау жұмыстарына
1 856
5
Арықбалық ауылдық мәдениет Үйіндегі орта білімді (В3-4 санаты) режиссер лауазымы ауысып кетіп, орнына жоғары білімді (В2-4 санаты) маман келуіне сәйкес еңбекақы қорына қосымша
366
6
"Арықбалық шайқасына 165 жыл" толуына орай, аудандық іс-шара өткізуге
323

5 310
3 482
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 064
3 482
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
2 246
Приложение 4 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 277
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 187
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Арыкбалык за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
8 779
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 820
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
На ограждение полигона по вывозу твердых бытовых веществ в селе Жанкожа батыр
1 214
4
В соответствии с рекомендациями жителей села Жанкожа батыр в целях улучшения экологического состояния села на проведение ограждающих работ
1 856
5
Дополнительно к фонду оплаты труда в соответствии со сменой должности режиссера со средним образованием (категория В3-4) и приездом на место специалиста с высшим образованием (категория В2-4) в дом культуры Жанкожы батыра
366
6
На проведение мероприятия, посвященного "165-летию Арыкбалыкского сражения"
323