Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 194 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 284 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 194 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163395 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62538 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталдан түсетін түсімдер – 512 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59997 мың теңге;
2) шығындар – 64733,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2195,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2195,6 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

О внесении измененийв решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 194
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 284. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 194 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №163395) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62538 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –512 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59997 тысяч тенге;
2) затраты – 64733,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2195,6тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2195,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2195,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 284 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қызылқұм ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 2195,6 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 284
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 194
Бюджет на 2022 год сельского округа Кызылкум
Категория
Сумма, тысячтенге
Класс
Подкласс
Наименование

3 292
2 740
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 745
2 740
2
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
1 547
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 284 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 194 шешіміне 6-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Қызылқұм ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 958
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 758
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200

3 292
2 740
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 745
2 740
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 547
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 284
Приложение 6 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 194
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Кызылкум за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
4 958
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 758
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200