Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 202 "2022-2024 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қыркүйектегі № 292 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 202 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71938 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2471 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 525 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68942 мың теңге;
2) шығындар – 73722,8 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1784,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1784,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Шакен на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 202
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 сентября 2022 года № 292. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете сельского округа Шакен на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 202 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Шакен на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71938 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2471тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступлениям от продажи основного капитала – 525 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68942 тысяч тенге;
2) затраты – 73722,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета–-1784,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1784,8 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1784,8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 7 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
шешіміне 1-қосымша № 292
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 202 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Шәкен ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1784,8 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 7 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 292
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 202
Бюджет на 2022 год сельского округа Шакен
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

3 144
2 815
1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 807
2 815
2
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
1 337
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "12" қыркүйектегі
№ 292 шешіміне 3-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 202 шешіміне 7-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджетте Шәкен ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
14 750
1
Жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
4 500
2
"Жергілікті баспа БАҚ арқылы мемлекеттік және орыс тілдерінде әкім қаулыларын, шешімдерін және өзге де нормативтік құқықтық актілерді ресми жариялау, хабарландыру және ақпараттық материалдарды орналастыру" мемлекеттік саясатты жүргізу қызметіне
200
3
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Шәкен ауылдық округі Шилі ауылын көгалдандыру
1560
4
Әйтеке би кентінен Шәкен, Шилі елді мекеніне дейінгі жолды грейдерлеу жұмыстарына қосымша
200
5
Спорт алаңын орналастыруға
7 540
6
Әйтеке би кенті-Шәкен-Шилі топырақты жолдарды күтіп ұстау жұмыстарына қосымша
750

3 144
2 815
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 807
2 815
2
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
1 337
Приложение 3 к решению
Казалинского районного маслихата
от "12" сентября 2022 года № 292
Приложение 7 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 202
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год бюджету сельского округа Шакен за счет средств районного бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
14 750
1
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 500
2
На услуги по проведению государственной политики "официальное опубликование постановлений, решений акима и иных нормативных правовых актов на государственном и русском языках через местные печатные СМИ, размещение объявлений и информационных материалов"
200
3
Озеленение села Шили, сельского округа Шакен, Казалинского района, Кызылординской области
1560
4
Дополнительно к работам по грейдированию дороги от поселка Айтеке би до населенного пункта Шакен, Шили
200
5
На размещение спортивной площадки
7 540
6
Дополнительно к работам по содержанию грунтовых дорог между поселка Айтекеби и Шакен-Шили
750