Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 182 "2022-2024 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 қарашадағы № 302 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысының Қазалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 182 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163412 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Әйтеке би кентінің бюджеті 1, 2, 3– қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 577427 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 123179 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 24629 мың теңге;
трансферттер түсімі – 428828 мың теңге;
2) шығындар – 605664,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28237,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 28237,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 182
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 ноября 2022 года № 302. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области "О бюджете поселка Айтеке би на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 163412) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Айтеке би на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 577427тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –123179тысяч тенге;
неналоговые поступления – 791 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 24629тысяч тенге;
поступления трансфертов – 428828тысяч тенге;
2) затраты – 605664,1тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами–0;
приобретение финансовых активов–0;
поступления от продажи финансовых активов государства–0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -28237,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28237,1 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28237,1 мың теңге.".
2. Аталған шешімнің 1, 5, 6 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б. Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы "22" қарашадағы
№ 302 шешіміне 1-қосымша
Қазалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы "29" желтоқсандағы
№ 182 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Әйтеке би кенті бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 28237,1 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Казалинского районного маслихата Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "22" ноября 2022 года № 302
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "29" декабря 2021 года № 182
Бюджет на 2022 год поселка Айтеке би
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование