2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласы бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 338 шешімі.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Қазалы қаласының бюджеті 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 275564,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 36681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 531 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6620 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 231732,5 мың теңге;
2) шығындар – 279311,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3746,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3746,7 мың теңге;
қарыз түсімі – 0;
қарызды өтеу – 0;

О бюджете города Казалинск на 2023-2025 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2022 года № 338.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Казалинск на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 275564,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36681 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 531 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6620 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231732,5 тысяч тенге;
2) затраты – 279311,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3746,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,7 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 3746,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 22.12.2023 № 135 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Қазалы қаласы бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихат хатшысы Б.Жарылқап
Қазалы аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 338 шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Қазалы қаласының бюджеті

используемые остатки бюджетных средств –3746,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22.12.2023 № 135 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты бюджету города Казалинск за счет средств районного бюджета согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Cекретарь маслихата Казалинского района Б.Жарылкап
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "23" декабря 2023 года № 338
Бюджет на 2023 год города Казалинск