Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2022-2024 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 146 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 120 "2022-2024 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Дауылкөл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 992,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 74 239,2 мың теңге;
2) шығындар – 77 561,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -568,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 568,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 568,9 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2021 жылы аудандық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 0,6 мың теңгені аудандық бюджетке қайтару ескерілсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 120 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 25 марта 2022 года № 146. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 125 "О бюджете сельского округа Дауылколь на 2022-2024 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Дауылколь на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 992,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 728 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 25 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 239,2 тысяч тенге;
2) затраты – 77 561,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -568,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 568,9 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 568,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 2-1 нового содержания:
"2-1. Предусмотреть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из районного бюджета в 2021 году в районный бюджет в сумме 0,6 тысяч тенге.".
Приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

14 045,2
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 726,0
2
Дауылкөл ауылдық округіндегі Ә.Құланбаев көшесін күрделі жөндеу жұмыстарына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу, сараптама қортындысын алу жұмыстарына
1 654,5
3
Дауылкөл ауылдық округіндегі Бегім би Сарбасұлы көшесінің автомобиль жолының жұмыстар мен материалдар сапасына сараптама жасау жұмыстарына
345,3
4
Дауылкөл ауылдық округіндегі көшелерді құжаттандыру жұмыстарына ( Ә.Құланбаев, Қарақисық Қосұлы, Нұрмағамбет Жанаев көшелері)
379,4
5
Дауылкөл ауылдық округіндегі көше жарықтарына ақы төлеуге қосымша
1 000
6
Ауылдық клуб үйіне дизель отынын сатып алуға қосымша
1 440
7
Тұрмағанбет ауылына 1 дана КТПН электр трансформаторларын сатып алу және орнату жұмыстарына
2 500

14 045,2
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 726,0
2
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт улицы А.Куланбаева в Дауылкольском сельском округе, получение экспертного заключения
1 654,5
3
Экспертив качества работ и материалов автомобильного дорога по улице Бегим би Сарбасулы Дауылкольского селского округа
345,3
4
Получение земельного акта и оформление документацию государственная регистрация улиц (А.Куланбаева, Каракисык Косулы, Нурмагамбет Жанаева ) и в Дауылкольском сельком округе
379,4
5
В дополнение к оплате уличного освещения в Дауылкольском сельком округе
1 000
6
Приобретение дизельного топлива для сельского клуба дополнительно
1 440
7
Приобретение и установка электро трансформатора КТПН для села Турмагамбет
2 500