Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 189 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 122 "2022-2024 жылдарға арналған Т.Көмекбаев ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 176,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 66 414,8 мың теңге;
2) шығындар – 70 294,3 мың теңге;".
Көрсетілген шешімнің 1, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года №122 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2022-2024 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 июня 2022 года № 189. Прекращено действие в связи с истечением срока
Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2021 года № 122 "О бюджете сельского округа Т.Комекбаев на 2022-2024 годы" следующие изменения:
Подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 176,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 752 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 10 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 414,8 тысяч тенге;
2) затраты – 70 294,3 тысяч тенге;".
Приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

14 975,8
1
жалақы төлеудің жаңа жүйесі бойынша мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын ұлғайтуға
6 766,0
2
Т.Көмекбаев ауылдық округіндегі 7 су ұнғымаларын мемлекеттік тіркеу жұмыстарына
176,8
3
Т.Көмекбаев ауылдық округінің аллеясына Арка орнату жұмыстарын жүргізу үшін
1 138,0
4
Т.Көмекбаев ауылына 1 дана КТПН электр трансформаторларын сатып алу және орнату жұмыстарына
2 500,0
5
Т.Көмекбаев ауылдық округіне спорт алаңына жөндеу жұмыстарына (қажетті құрылыс материалдарын сатып алуға)
2 395,0
6
Комекбаев ауылдық клубына Жаңақала совхозының іргетасын қалаушы Қаратай Қуаңбаевтың 100 жылдығы мәдени іс-шарасына
2 000,0

14 975,8
1
на повышение заработной платы государственных служащих по новой системе оплаты труда
6 766,0
2
На государственную регистрацию 7 водозаборных скважин в сельском округе Т.Комекбаев
176,8
3
На работы по установке арки на аллее сельского округа Т.Комекбаев
1 138,0
4
На приобретение и монтажные работы 1 трансформатора КТПН в селе Т. Комекбаев
2 500,0
5
На ремонт спортивной площадки в сельском округе Т.Комекбаев (приобретение необходимых строительных материалов)
2 395,0
6
На культурное мероприятие сельскому клубу Комекбаев, посвященное 100-летию основателя совхоза Жанакала Каратая Куанбаева
2 000,0